Вы уверены, что хотите удалить товар из корзины?

Американський трилер в Петербурзі

Американський трилер в Петербурзі

В четвер на кортах Санкт-Петербурга пройшли матчі 1/8 фіналу турніру серії ATP-500. Перший номер посіву Даніїл Медвєдєв не зміг захистити звання переможця St. Petersburg Open. В матчі другого кола він поступився американцю Райллі Опелці — 6-2, 5-7, 4-6. Сьогодні, в чвертьфіналі, Опелка спробує здолати минулорічного фіналіста змагань хорвата Борну Чорича.

Проте набагато цікавіші події розгортаються довкола корту. 12 жовтня, в день старту матчів основної сітки Відкритого чемпіонату Санкт-Петербурга, ATP оголосила, що в одного з гравців турніру виявлено коронавірус. Згодом стало відомо, що “через травму” знявся Сем Куеррі. В основній сітці його замінив Віктор Троіцкі. Самого Куеррі разом з дружиною Еббі та 8-ми місячним сином Фордом ізолювали на карантин в номері готелю «Four Seasons».

15 жовтня оргкомітет турніру опублікував офіційну заяву стосовно ситуації з гравцем. В оприлюдненому документі йдеться, що сім'я тенісиста вперше пройшла тестування відразу після прибуття — 7 жовтня, однак згодом при повторному аналізі, 11 жовтня, у гравця був виявлений COVID-19. Разом з дружиною і сином Куеррі повинен був очікувати прибуття лікарів для медичного висновку стану здоров'я в номері готелю. Однак впродовж 12 та 13 жовтня тенісист не впустив лікарів до себе.

Камери відеоспостереження готелю зафіксували, що 13 жовтня о 5:45 ранку Куеррі з сім'єю без попередження офіційних органів залишив готель. Згодом американський тенісист повідомив представнику ATP, що залишив територію Росії на приватному літаку.

Наразі невідомо де може перебувати тенісист. За однією з версій американці втікли в одну з європейських країн, яка не потребує негативного тесту на коронавірус. У Європі самі м'які обмеження щодо коронавірусу діють в Латвії, Білорусі, Швеції та Ісландії.

Офіційні представники ATP виступили з заявою, у якій говориться, що вчинок Сема Куеррі ставить під загрозу можливість проведення змагань і негативно відіб'ється на решті туру. Відповідно до нових правил прийнятих ATP в липні 2020 року, гравцю, який порушив медичний протокол загрожує штраф в 100 тисяч доларів, або в гіршому випадку — дискваліфікація на три роки.

Нет комментариев

Зарегистрируйтесь, чтобы оставить комментарий!