Американо-німецький трилер в Індіан-Веллс

Сенсаційно завершились два заключних чвертьфінальних поєдинки у чоловіків на турнірі ATP Tour Masters 1000. Один з фаворитів змагання, третя ракетка світу Стефанос Ціціпас поступився сіяному під 29-м номером Ніколозу Басилашвілі - 4:6, 6:2, 4:6. Це була лише третя очна зустріч тенісистів на корті. У двух попередніх, зіграних у 2019 році, перемогу здобув грек.

Не менш драматично проходив другий матч. За останнє місце у півфіналі змагалися Александр Звєрєв та Тейлор Фріц (на фото). Для тенісистів це було п'яте протистояння на корті. Лише раз, два роки тому, у Базелі, американському тенісисту вдалось здобути перемогу.

Фінальний третій сет був схожий на трилер. Німецький тенісист зробив брейк і повів у партії 3:0. Звєрєв впевнено вів матч до перемоги. Але тут сталося несподіване. Гра німецького тенісиста цілковито розладналась. За рахунку 5:3 на подачі американця Звєрєв не реалізував перший матч-пойнт. У дев'ятому геймі Александр примудрився програти свою подачу, не реалізувавши ще один шанс одним ударом завершити поєдинок. Справа дійшла до тай-брейку. Тейлор Фріц відразу захопив лідерство (4:0) і впевнено довів матч до перемоги. Підсумковий рахунок 4:6, 6:3, 7:6(3) на його користь.

Сьогодні відбудуться обидва півфінальних матчі. Вечором на корт вийдуть Григор Дімітров - Кемерон Норрі та Тейлор Фріц - Ніколоз Басилашвілі.

Катерина Козлова вилітає на стадії чвертьфіналу

Катастрофою, інакше скажеш, закінчився вчора чвертьфінальний матч для Катерини Козлової. Українська тенісистка змарнувала прекрасний шанс пробитись до півфіналу тенісного турніру, що проходить у Ранчо Санта-Фе.

Сам матч проти американки Медісон Бренгл розпочався для Козлової з програної подачі. До честі Катерини, вона змогла переломити хід першої партії. За рахунку 4:2 на користь суперниці українка виграла поспіль чотири гейми, а з ними і сет - 6:4.

На старті другого сету Козлова повела в рахунку вигравши подачу в американської тенісистки. А далі наша спортсменка фактично без боротьби програла поспіль дві свої подачі. Бренгл повела в рахунку 4:1. Такий гандикап Козловій відіграти не вдалося. У підсумку легка перемога у другій партії американської тенісистки - 6:1.

У вирішальній партії Катерина повела в рахунку 4:0. Здавалось півфінал не за горами. Аж тут черговий провал, який коштував українській тенісистці місця у півфіналі. Козлова програла поспіль 6 геймів. За рахунку 4:2 українка вела на своїй подачі 40:0. Однак суперниця зрівняла рахунок у геймі і з четвертої спроби схилила шальки терезів на свою користь. Тож у підсумку 4:6, 6:1, 6:4 на користь Бренгл.