Оберіть бажану мову сайту:

Вы уверены, что хотите удалить товар из корзины?

АМЕРИКАНЕЦЬ ДЖЕК ДРЕЙПЕР ТРІУМФУЄ НА ВИСТАВКОВОМУ ТУРНІРІ У ВЕЛИКІЙ БРИТАНІЇ

 

АМЕРИКАНЕЦЬ ДЖЕК ДРЕЙПЕР ТРІУМФУЄ НА ВИСТАВКОВОМУ ТУРНІРІ У ВЕЛИКІЙ БРИТАНІЇ

В один з останніх вікендів року що минає у Лондоні відбувся виставковий турнір Ultimate Tennis Showdown. У змаганні взяли участь вісім тенісистів. Серед них Каспер Рууд, Хольгер Руне та чоловік Еліни Світоліної Гаель Монфіс.

Турнір проводиться у доволі незвичному форматі. Гра триває чотири четверті по вісім хвилин кожна. Для перемоги необхідно виграти три партії з чотирьох, або у випадку рівного рахунку вирішальний п'ятий мінісет. Одна подача - одне зароблене очко. Не більше 15 секунд між розіграшами.

Всі учасники були поділені на дві групи.

Група A: Каспер Рууд (The Ice Man), Андрєй Рубльов (Rublo), Дієго Шварцман (El Peque) Бенуа Пер (The Rebel).

Група B: Хольгер Руне (The Viking), Джек Дрейпер (The Power), Гаель Монфіс (La Monf), Александр Бублік (The Bublik Enemy).

За підсумками групового етапу четверо кращих продовжили боротьбу за чемпіонство. Відтак у півфіналі Хольгер Руне не залишив жодних шансів Андрєю Рубльову - 20:10, 12:11, 16:11. У другій парі Джек Дрейпер (на фото) здолав Каспера Рууда - 14:13, 12:11, 14:13.

У вирішальному протиборстві американський тенісист у чотирьох сетах переграв данця - 12:14, 15:12, 13:10, 19:7.

Нагадаємо, вперше змагання у форматі Ultimate Tennis Showdown були організовані Патріком Муратоглу і бізнесменом Алексом Попиріним, батьком австралійського тенісиста Алексея Попиріна. Це була реакція на перерваний через пандемію COVID-19 тенісний сезон.

 

Нет комментариев

Зарегистрируйтесь, чтобы оставить комментарий!