АЛЬКАРАС ВДРУГЕ ПОСПІЛЬ ЗАВОЙОВУЄ ТИТУЛ НА КОРТАХ ВІМБЛДОНА

КАРЛОС АЛЬКАРАС ВДРУГЕ ПОСПІЛЬ ЗАВОЙОВУЄ ТИТУЛ НА КОРТАХ ВІМБЛДОНА

У неділю 14 липня завершився 137-й за ліком Вімблдонський турнір. У вирішальному матчі, як і рік тому, титул виборювали Карлос Алькарас Гарфія (№3 ATP) і Новак Джокович (№2 ATP).

На жаль цього разу тенісисти провели на корті лише три сети. У підсумку 21-річному іспанському тенісисту вдалось захистити свій титул - 6:2, 6:2, 7:6(4).

Поєдинок тривав 2 години і 27 хвилин.

Це була шоста очна зустріч Алькараса і Джоковича. Рахунок у особистому заліку зрівнявся - 3-3.

Зазначимо, це лише четвертий титул Карлітоса на турнірах Grand Slam. Окрім двох Вімблдонів іспанець перемагав на US Open-2022 і «Ролан Гарросі»-2024.

А ось для 37-річного Джоковича це був 37-й фінал на мейджорах. Всього ж в активі серба 24 титули, сім з них здобуті на Вімблдоні.

ЧОРНА ПОЛОСА МАРЧЕНКА ТРИВАЄ

У понеділок в американському Ньюпорті стартує єдиний трав'яний турнір поза межами Європи - Infosys Hall of Fame Open.

Щоб зіграти у основній сітці змагання серії ATP 250 Іллі Марченку (№227 ATP) довелось розпочинати з кваліфікації. На жаль український тенісист не зміг подолати перший раунд відбору. 36-річний українець програв американцю Ейдену Мейо (№294 ATP) - 2:6, 2:6.

Зустріч тривала лише 1 годину і 5 хвилин.

Це вже п’ята поразка поспіль українського тенісиста.

РЕЗУЛЬТАТИ ЗА 14 ЛИПНЯ:

Вімблдон. Трава. Змішаний розряд. Фінал. Гонсалес С. / Олмос Дж. - Зеліньскі Я. / Се Ш. - 4:6, 2:6.

УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

ITF. Лодзь. Грунт. Фінал. Маштаков М. (№1165 ATP) - Райскі М. (№984 ATP) - 2:6, 6:7(3).