Вы уверены, что хотите удалить товар из корзины?

Ястремська на шляху до Мельбурна

Ястремська на шляху до Мельбурна

Українська тенісистка Даяна Ястремська вилетіла до Мельбурна спеціальним рейсом разом з іншими учасницями Australian Open.

Тенісистка зважилась на цей крок не дивлячись на те, що питання з її відстороненням через підозру у використанні допінгу перебуває на стадії розгляду. У випадку позитивного рішення у своїй справі, Ястремська не змогла б прийняти участь у Відкритому чемпіонаті Австралії без проходження двотижневого карантину.Окрім Australian Open, Ястремська заявилась на турніри WTA 500  (1-7 лютого) та WTA 250 (15-21 лютого), які також пройдуть в Мельбурні.

 

Australian Open – чергові втрати серед учасників

Американка Медісон Кіз захворіла на коронавірус і не зможе зіграти на Відкритому чемпіонаті Австралії.

Під час турніру в Абу-Дабі стало відомо, що з цієї ж причини пропустить Australian Open ще одна американка - Аманда Анісімова (№30 WTA).

Під питанням поїздка на Зелений континент у шотландця Енді Маррей. Екс-перша ракетка світу отримав позитивний результат тесту на коронавірус кілька днів тому.

Проте Маррей ще має шанс зіграти в турнірі, якщо на це дасть згоду медичний департамент Австралії. У цьому випадку карантин для Енді триватиме до старту турніру.

Нагадаємо, Маррей не потрапив до основної сітки  Australian Open, оскільки займає 123-е місце в рейтингу ATP, однак отримав уайлд-кард від організаторів.

 

 

 

 

 

 

 

Кваліфікація Australian Open – коронавірусні скандали

Щойно на кортах Дохи завершилась чоловіча кваліфікація Відкритого чемпіонату Австралії. Не обійшлось без скандалів пов’язаних з пандемією коронавірусу.

Один з них виник під час матчу першого кола між мароканцем Елліотом Беншетрі і американцем Денісом Кудлою.

За рахунку 6-4, 5-3 на користь американського тенісиста стало відомо, що його тест на коронавірус дав позитивний результат. Зупинити гру можна було тільки по завершенні гейму. Рахунок став 6-3 на користь Кудли. Відразу після матчу американець отримав дискваліфікацію, а Беншетрі світить карантин за контакт із зараженим гравцем.

Якби мароканець виграв дев’ятий гейм, у наступне коло проходив він, оскільки в перерві між геймами матч був би зупинений і його суперник був би знятий із змагань.

Нет комментариев

Зарегистрируйтесь, чтобы оставить комментарий!