Восьма поспіль перемога Олександра Овчаренка на турнірах серії ITF.

Восьма поспіль перемога Олександра Овчаренка на турнірах серії ITF

У словенському поселенні Радомлє підходить до завершення грунтовий турнір серії ITF. У п'ятницю визначився квартет тенісистів, які розіграють між собою титул.

В одному з матчів путівку до півфіналу виборював українець Олександр Овчаренко. Його суперником був італієць Томазо Компануччі.

Олександр здобув впевнену перемогу - 6:1, 6:4.

З урахуванням турніру у Літії це була восьма поспіль перемога українського тенісиста. За цей час Овчаренко віддав суперникам лише один сет.

Сьогодні наш співвітчизник проведе півфінальний матч. Його суперником буде словенець Себастьян Домінко. Останній минулого тижня випробовував міць українця у чвертьфіналі турніру у Літії. Тоді гра завершилась на користь Овчаренка - 7:6(3), 6:3.

Американка Бернарда Пера - 11 матчів без поразок

У Гамбурзі визначились фіналістки тенісного турніру серії WTA 250. Цілком очікувано у вирішальному матчі за титул зіграє друга ракетка світу Анетт Контавейт. Вчора естонська тенісистка у напруженому поєдинку довела свою перевагу над росіянкою Анастасією Потаповою - 6:3, 7:5.

Чергову перемогу, цього разу над бельгійкою Мариною Заневською, здобула американка Бернарда Пера - 6:2, 6:4.

Станом на сьогоднішній день переможна серія американської тенісистки складає 11 матчів. За цей період Пера не віддала суперницям жодного сету.

Українці на кортах світу:

• Валерія Страхова не змогла подолати чвертьфінальний бар'єр на турнірі в Перуджі. Українка поступилась француженці Селені Янічевіч - 0:6, 5:7.