ВОЛЬОВА ПЕРЕМОГА ЗАВАЦЬКОЇ. ПОРАЗКА НАДАЛЯ. УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

ВОЛЬОВА ПЕРЕМОГА ЗАВАЦЬКОЇ У ФІНАЛІ КВАЛІФІКАЦІЇ НА ТУРНІРІ В ПРАЗІ

Українська тенісистка Катаріна Завацька (№179 WTA) зіграє в основній сітці грунтового турніру серії WTA 250, що у неділю стартував у столиці Чехії Празі. У фіналі кваліфікації українка у трисетовому протистоянні здолала швейцарку Конні Перрен (№377 WTA) - 5:7, 6:4, 6:3.

Матч тривав 2 години і 45 хвилин.

Це була перша очна зустріч дівчат.

У 1/16 фіналу Завацька зіграє проти першого номера посіву Лінди Носкової (№26 WTA) з Чехії.

ВАЖКА СТАРТОВА ПЕРЕМОГА КАЛІНІНОЇ НА ТУРНІРІ WTA 250 В ПРАЗІ

Українська тенісистка Ангеліна Калініна (№47 WTA) успішно подолала стартовий раунд на грунтовому турнірі WTA 250 у Празі.

У 1/16 фіналу українка зустріла серйозний опір від 18-річної місцевої тенісистки Сари Бейлек (№126 WTA). Поєдинок дівчат тривав 3 години і 1 хвилину.  Врешті у третьому сеті  Ангеліна зуміла схилити шальки терезів на свою користь - 7:5, 6:7(7), 6:2.

Зазначимо, у другій партії українка вела в рахунку з двома брейками 5:2, а згодом на тай-брейку не реалізувала матчбол.

Це була друга очна зустріч дівчат. Обидві завершились на користь Калініної.

У наступному раунді українська тенісистка зіграє проти Ельзи Жакемо з Франції (№145 WTA).

ПОРАЗКА НАДАЛЯ ТА ДЕБЮТНИЙ ТИТУЛ ПОРТУГАЛЬСКОГО ТЕНІСИСТА НА ТУРНІРІ В БОСТАДІ

Екс-перша ракетка світу Рафаэль Надаль (№261 ATP) не змiг завоювати 93-й титул у своей зірковій кар'єрі. У фіналі грунтового турніру серії ATP 250, що фінішував у Бостаді іспанський тенісист поступився 27-річному португальцю Нуну Боргешу (№51 ATP) - 3:6, 2:6.

Вирішальний поєдинок тривав 1 годину і 28 хвилин.

Це була перша очна зустріч тенісистів.

За підсумками змагання Рафа підніметься на 161-у сходинку світового рейтингу. А ось для португальського тенісиста це перший титул на рівні ATP.

УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

WTA 250. Прага. Грунт. Кваліфікація. Фінал. Малечкова Дж. (№481 WTA) - Соболєва А. (№237 WTA) - 2:6, 6:2, 3:6.

ATP Challenger. Цуг. Грунт. Кваліфікація. Півфінали. Ужиловський В. (№1826 ATP) - Дітріх Д. (№1091 ATP) - 3:6, 1:6. Орлов В. (№578 ATP) - Яннаконе Ф. (№497 ATP) - 6:3, 6:1.