Вімблдон. Скандальний Бенуа Пер. Роджер Федерер долає перше коло.

Вімблдон. Скандальний Бенуа Пер. Роджер Федерер долає перше коло

В понеділок на кортах Всеанглійського клубу лаун-тенісу і крокету стартував 134-й за ліком турнір серії Grand Slam - Вімблдонський тенісний турнір. Вже перші дні подарували глядачам низку сенсаційних результатів і цікавих подій.

Вчергове відзначився Бенуа Пер. У матчі стартового кола проти аргентинця Дієго Шварцмана французький тенісист отримав попередження за неспортивну поведінку. Початково його матч було зупинено через настання темряви за рахунку 6:3, 6:4. Після поновлення гри третя партія тривала 16 хвилин та завершилась перемогою аргентинця - 6:0. Суддя на вишці неодноразово робив зауваження Бенуа Перу, намагаючись спонукати його до боротьби на корті. За весь сет француз виграв тільки п’ять очок. Три з них в першому геймі на своїй подачі. Під час гри Пер намагався викликати на корт фізіотерапевта. Але суддя відмовив йому. Дивлячись на рівень гри, що його демонстрував Пер один з глядачів вигукнув звертаючись до нього: «ти марнуєш наш час».

Роджер Федерер не без проблем подолав перше коло турніру. В матчі проти Адріана Маннаріно рахунок був 2:2 (6:4, 6:7(3), 3:6, 6:2). В першому геймі вирішального сету француз змушений був припинити боротьбу через травму коліна отриману ним у четвертому сеті. В день матчу Маннаріно виповнилось 33-и роки.

Вімблдон - переможний старт Костюк

З перемоги дебютувала на Вімблдоні Марта Костюк. У матчі першого кола 19-річна українка здолала представницю Нідерландів Кікі Бертенс - 6:3, 6:4. Не применшуючи заслуги української тенісистки, варто зауважити, що її суперниця після операції на ахіллі не може набрати ігрової форми і планує завершити кар'єру.

Достроково завершила виступи на Вімблдоні Серена Вільямс. У матчі проти білоруски Олександри Сасновіч американка за рахунку 3:3 у першому сеті зазнала травми.

Цікаві факти з історії Вімблдону:

• У 1930 році на турнірі стався курйозний випадок з королем Георгом V. Коли він вирішив скористатись туалетом, замок на дверях заклинило. Тож слугам довелось витратити півгодини на звільнення монарха з неприємної ситуації. Відтоді чимала сума коштів витрачається щороку на утримання туалетних кімнат у королівській ложі.
  • Французька тенісистка Сюзан Ленглен під час матчів для відновлення сил вживала шампанське та ікру. Австралієць Джек Кроуфорд охолоджувався чаєм з лимоном та коньяком.

Анастасія Соболєва - успішний старт у Вроцлаві

Українська тенісистка Анастасія Соболєва (№793 WTA) подолала перше коло на турнірі серії ITF з призовим фондом $25 тисяч, що днями проходить у Вроцлаві. У стартовому матчі наша спортсменка впевнено перемогла росіянку Валерію Оляновську (№686 WTA) - 6:1, 6:1.

У наступному раунді на Соболєву очікує сіяна на турнірі 11-ю представниця Латвії Діана Марцинкевич.