ЛЮДМИЛА КІЧЕНОК ВИХОДИТЬ ДО ЧВЕРТЬФІНАЛУ. СВІТОЛІНА ПОСТУПАЄТЬСЯ З ДВОМА МАТЧБОЛАМИ.

ЛЮДМИЛА КІЧЕНОК ВИХОДИТЬ ДО ЧВЕРТЬФІНАЛУ ПАРНОГО РОЗРЯДУ НА ТУРНІРІ В РИМІ

Українська тенісистка Людмила Кіченок здобула чергову перемогу на престижному грунтовому турнірі WTA 1000, що цього тижня проходить у столиці Італії Римі. У ⅛ фіналу в дуеті з Єлєною Остапенко з Латвії українка перемогла інтернаціональний тандем у складі Лейли Фернандес (Канада) і Аранчі Рус (Нідерланди) - 6:1, 6:2.

Поєдинок тривав лише 54 хвилини.

У чвертьфіналі Людмила та Єлєна зіграють проти господарок кортів італійок Сари Еррані та Ясміне Паоліні.

ЕЛІНА СВІТОЛІНА ПОСТУПАЄТЬСЯ ДРУГІЙ РАКЕТЦІ СВІТУ У ЧЕТВЕРТОМУ РАУНДІ СУПЕРТУРНІРУ В РИМІ

Українська тенісистка Еліна Світоліна (№19 WTA) не змогла пробитись до чвертьфіналу на ґрунтовому турнірі WTA 1000 у Римі. У ⅛ фіналу наша співвітчизниця у трьох сетах програла Аріні Сабаленка (№2 WTA) - 6:4, 1:6, 6:7 (7:9).

Матч тривав 2 години і 22 хвилини.

Суперниці вчетверте зустрічалися на корті. У доробку Елі одна перемога.

Зазначимо, вирішальна партія до останнього тримала в напрузі українських вболівальників. На старті третього сету Світоліна вела 2:0, однак програвши чотири гейми поспіль опинилась у ролі наздоганяючої. За рахунку 5:4 на користь Сабаленка Еліна під нуль взяла подачу суперниці. А в 12 геймі не змогла реалізувати 2 матчболи на прийомі.

Доля матчу вирішилась на тай-брейку, де українка ведучи 7:6 мала відмінний шанс на перемогу. На жаль опонентка виграла три розіграші поспіль, а з ними і матч.

У чвертьфіналі переможниця поміряється силами з Єлєною Остапенко (№10 WTA).

УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

WTA 125. Парма. Грунт. Кваліфікація. Півфінали. Соболєва А. (№260 WTA) - Боккі Е. - 6:3, 6:0.

ITF. Бухарест. Грунт. ⅛ фіналу. Андреєску С. А. / Поп Д. Ф. - Білобородько І. / Джавакян Ю. - 6:2, 3:6, 2:10. Томеску Д. А. / Ваншельбойм Е. - Кукеу А. / Теглас Й. А. - 6:2, 6:2. Макрей Ф. / Порицький А. - Онофрей М. К. / Ванта В. - 2:6, 4:6.