Оберіть бажану мову сайту:

Вы уверены, что хотите удалить товар из корзины?

Тріумф Рафаеля Надаля на кортах Australian Open. Ешлі Барті - чемпіонка Australian Open.

Тріумф Рафаеля Надаля на кортах Australian Open

Феєричною можна назвати перемогу екс-першої ракетки світу Рафаеля Надаля в фіналі Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу. Суперником іспанця у вирішальному матчі був другий номер світового рейтинга росіянин Даніїл Медвєдєв. Останній вважався безперечним фаворитом. Далеко не на користь Рафи свідчили травми, що переслідують його в останні роки та вік. Адже іспанець на 10 років старше свого суперника.

Старт матчу не віщував нічого доброго для Надаля - 6:2 у першому сеті на користь Медвєдєва. У другій партії Рафаель Надаль мав відмінні шанси зрівняти рахунок. Іспанський тенісист двічі вів з брейком 4:1 та 5:3. У дев'ятому геймі Рафа заробив сетпойнт на своїй подачі. Однак суперник зумів відігратись і на тай-брейку перемогти. Після програної другої партії віру в свого кумира зберігали хіба що його найпалкіші вболівальники.

До честі Надаля, іспанець довів всім, що вік і травми не перешкода для перемог. Рафа зрівняв рахунок у матчі 2-2.

Його суперник черговий раз відзначився некоректною поведінкою стосовно вболівальників. Звертаючись до судді Медвєдєв дозволив собі назвати вболівальників «ідіотами».

У вирішальному п'ятому сеті ведучи на своїй подачі 5:4 30:0 Рафаель Надаль не втримав переваги. Медвєдєву вдалось зрівняти рахунок і здавалось, що шансів відігратись у іспанського тенісиста не буде. Однак вже в наступному геймі Рафі вдалось черговий раз зробити брейк на подачі росіянина. Не допомогли російському тенісисту виклики фізіотерапевта, який масажував ліве стегно Медвєдєва. Підсумковий рахунок 2:6, 6:7(5), 6:4, 6:4, 7:5 на користь Надаля. Загалом тривалість матчу склала 5 годин і 24 хвилини.

Лише вдруге за кар'єру Рафі вдалось перемогти на Australian Open. Призові іспанського тенісиста склали $ 2 098 031.

Титул у Мельбурні став для Надаля 21-м на турнірах «Великого Шлема». В активі легендарного іспанця 13 перемог на «Ролан Гаррос», 4 US Open, 2 Вімблдони та 2 Australian Open. Позаду Новак Джокович та Роджер Федерер - 20 титулів.

Ешлі Барті - чемпіонка Australian Open

Впевненою перемогою австралійки Ешлі Барті завершився Відкритий чемпіонат Австралії серед жінок в одиночному розряді. У фіналі перша ракетка світу впевнено здолала американку Даніель Коллінс - 6:3, 7:6(2).

Чемпіонка пройшла турнірну дистанцію не програвши жодного сету. Лише її суперниця по фінальному протистоянню спромоглась довести один сет бодай до тай-брейка.

Перемога на Australian Open 2022 стала для Барті лише третім титулом на турнірах «Великого Шлема». В доробку тенісистки «Ролан Гаррос» у 2019 році та Вімблдон у 2021-у.

Ешлі Барті стала першою австралійкою починаючи з 1978 року, хто зміг виграти домашній мейджор. Востаннє це вдалось Крісті О’Ніл, яка була першою несіяною тенісисткою, що виграла Відкритий чемпіонат Австралії у Відкриту еру.

Вольова перемога Барбори Крейчікової і Катеріни Сінякової в фіналі Australian Open

Перемогою чеського дуета Барбора Крейчікова / Катеріна Сінякова завершився фінал Відкритого чемпіонату Австралії у парному розряді серед жінок. У вирішальному матчі перша пара світового рейтингу зустріла шалений опір зі сторони суперниць - інтернаціонального казахо-бразильського тандему Анна Даніліна / Беатріс Хаддад Майя. Фінальне протистояння тривало 2 години і 42 хвилини. У підсумку - 6:7(3), 6:4, 6:4.

Для представниць Чехії виграний титул Australian Open 2022 став четвертим на ТВШ. Раніше тенісистки здобували перемоги на «Ролан Гаррос» 2018 і 2021 та Вімблдоні-2018.