СВІТОЛІНА СТАРТУВАЛА НА РОЛАН ГАРРОС ПЕРЕМОГОЮ. КАЛІНІНА ЧЕРЕЗ ТРАВМУ НЕ ДОГРАЛА МАТЧ.

СВІТОЛІНА СТАРТУВАЛА НА «РОЛАН ГАРРОС» ПЕРЕМОГОЮ НАД ЕКС-ПЕРШОЮ РАКЕТКОЮ СВІТУ

Українська тенісистка Еліна Світоліна (№19 WTA) здобула свою стартову перемогу на Відкритому чемпіонаті Франції. У 1/64 фіналу наша прима у трьох сетах виборола важку перемогу над екс-першою ракеткою світу Кароліною Плішковою (№52 WTA) з Чехії - 3:6, 6:4, 6:2.

Матч тривав 1 годину і 58 хвилин.

Це була десята очна зустріч дівчат. Попереду українська тенісистка - 6-4.

Далі за сіткою на Елю чекає поєдинок проти господарки кортів Діан Паррі (№63 WTA).

КАЛІНІНА ЧЕРЕЗ ТРАВМУ НЕ ДОГРАЛА СТАРТОВИЙ МАТЧ НА «РОЛАН ГАРРОС»

Українська тенісистка Ангеліна Калініна (№48 WTA) не змогла подолати перше коло на Відкритому чемпіонаті Франції. 27-річна українка поступилась колумбійці Камілі Осоріо (№77 WTA) - 6:3, 6:7 (2), 1:4, відмова Калініної.

Зазначимо, після переможної першої партії Ангеліна була попереду і у другому сеті ведучи в рахунку на своїй подачі 6:5 40:0. На жаль українка не змогла реалізувати відчутну перевагу дозволивши суперниці перевести гру на тай-брейк.

У вирішальний момент за рахунку 2:0 на свою користь Калініна програла сім розіграшів поспіль.

У заключній партії Ангеліна взяла медичний тайм-аут і згодом за рахунку 1:4 припинила боротьбу.

Це була третя очна зустріч тенісисток і перша поразка українки.

СТАРОДУБЦЕВА ПРОГРАЄ СТАРТОВИЙ ПОЄДИНОК У ОСНОВІ «РОЛАН ГАРРОС»

Дебютантка Відкритого чемпіонату Франції Юлія Стародубцева (№142 WTA) завершує виступи на французькому мейджорі. У 1/64 фіналу українка програла іспанці Крістіні Букші (№73 WTA) - 4:6, 1:6.

Гра тривала 1 годину і 17 хвилин.

Це була перша очна зустріч дівчат.

У другому раунді переможниця позмагається з італійкою Елізабеттою Коччаретто (№51 WTA). Остання залишила за бортом змагань бразилійку Беатріс Хаддад Майю (№14 WTA) - 3:6, 6:4, 6:1.