Оберіть бажану мову сайту:

Вы уверены, что хотите удалить товар из корзины?

Сенсація року на кортах Відня

П'ятниця стала чорним днем для головних фаворитів турніру серії ATP-500 Erste Bank Open, що триває у Відні. Першим вибув з турніру росіянин Даніїл Медвєдєв поступившись південноафриканському тенісисту Кевіну Андерсону 4-6, 6-7(5). Згодом Андрій Рубльов здолав господаря кортів, минулорічного переможця турніру, Домініка Тіма 7-6(5), 6-2.

Головною сенсацію, навіть не турніру - року, стала гра 1/4 фіналу між сербом Новаком Джоковичем і 42-ю ракеткою світу італійцем Лоренцо Сонего. Зустріч, що тривала 1 годину 8 хвилин, завершилась перемогою Сонего 6-2, 6-1. Джокович встановив свій антирекорд вперше в кар'єрі взявши менше чотирьох геймів в матчі, що проводиться в форматі трьох сетів. Після гри серб коментуючи свою поразку заявив, що спокійно сприйняв результат. На його гру вплинув той факт, що він достроково гарантував собі перше місце в рейтингу ATP.

В суботніх півфіналах першими на корт вийдуть Кевін Андерсон та Андрій Рубльов. В іншому матчі за вихід до фіналу позмагаються англієць Деніел Еванс та італієць Лоренцо Сонего.

Боротьба за дві путівки на Підсумковий турнір ATP у Лондоні вийшла на фінішну пряму. Коло претендентів звужується з кожним днем. Достроково завершив сезон 13-а ракетка світу Роберто Баутіста-Агут. В іспанця триває процес відновлення після травми правого ліктя. Ще раніше припинив виступи в поточному році француз Гаель Монфіс. Причиною такого рішення стала невдала гра Гаеля після відновлення змагань. На всіх турнірах де приймав участь французький тенісист, Монфіс завершував виступи вже в першому колі.

Окрім Рубльова шанси на потрапляння до Лондона зберігають Дієго Шварцман, Маттео Берретіні і Деніс Шаповалов.