Оберіть бажану мову сайту:

Вы уверены, что хотите удалить товар из корзины?

ЗВЄРЄВ ЗДОБУВАЄ СВІЙ ПЕРШИЙ ТИТУЛ НА ТУРНІРАХ GRAND SLAM

 

ЗВЄРЄВ ЗДОБУВАЄ СВІЙ ПЕРШИЙ ТИТУЛ НА ТУРНІРАХ GRAND SLAM

Німецький тенісист Александр Звєрєв (№3 ATP) став чемпіоном Відкритого чемпіонату Франції 2026. У напруженому п’ятисетовому протистоянні німець здолав італійця Флавіо Коболлі (№14 ATP) - 6:1, 4:6, 6:4, 6:7 (5:7), 6:1.

Матч тривав 4 години і 19 хвилин.

Це було п'яте очне протистояння цих суперників. Звєрєв вчетверте засмутив свого італійського візаві. Минулого року турнірні шляхи Александра та Флавіо вже перетиналися на стадії 1/16 фіналу французького мейджора. Тоді перевага німецького тенісиста була більш переконливою - 3-0 (6:2, 7:6 (7:4), 6:1).

Звєрєв з четвертої спроби виборов свій перший трофей на турнірах серії Grand Slam. Нагадаємо, два роки тому, Александр вже грав в фіналі «Ролан Гарросу», але поступився іспанцю Карлосу Алькарасу. Загалом в активі 29-річного німця 25 титулів.

 

 

 

 

СІНЯКОВА ТА ТАУНСЕНД ЗДОБУВАЮТЬ ТРОФЕЙ НА КОРТАХ «РОЛАН ГАРРОС»

У неділю, 7 червня, стали відомі переможниці Відкритого чемпіонату Франції у парному ряді. У вирішальному протистоянні зійшлися перший та другий номери посіву чесько-американський дует Катержина Сінякова / Тейлор Таунсенд та казахо-сербський тандем Анна Даніліна / Александра Круніч.

Фінальний поєдинок тривав 1 годину і 33 хвилини та завершився на користь Сінякової і Таунсенд - 6:2, 7:5.

У другій партії Даніліна та Круніч вели з брейком 4:1, однак суперниці зуміли відігратись. В десятому геймі Анна та Александра мали відмінну нагоду вирівняти становище в матчі, але не реалізували два сетболи на прийомі.

Це була четверта очна зустріч цих пар. У особистому заліку рівновага - 2-2.

Катержина та Тейлор виграли третій спільний трофей на турнірах Grand Slam. В їх доробку вже були Вімблдон-2024 та Aus Open-2025. Окремо зазначимо, у поточному сезоні в активі тенісисток три титули на змаганнях WTA 1000 (Індіан-Веллс, Маямі, Мадрид).

 

 

УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

ATP Challenger. Братислава. Грунт. Кваліфікація. Півфінал. Урсу В. (№471 ATP) - Кузманов Д. (№338 ATP) - 6:4, 2:6, 1:6.

ATP Challenger. Каттоліка. Грунт. Кваліфікація. Півфінал. Брайнін О. (№781 ATP) - Кальєхон Е. С. (№441 ATP) - 2:6, 6:2, 3:6.

ITF. Фокшани. Грунт. Фінал. Грайнер С. - Єсипчук Д. (№663 WTA) - 3:6, 6:7 (5:7).

Нет комментариев

Зарегистрируйтесь, чтобы оставить комментарий!