Вы уверены, что хотите удалить товар из корзины?

ОСАКА ЗАЛИШАЄ ЗА БОРТОМ ВІМБЛДОНА-2026 ПЕРШУ РАКЕТКУ СВІТУ

ОСАКА ЗАЛИШАЄ ЗА БОРТОМ ВІМБЛДОНА-2026 ПЕРШУ РАКЕТКУ СВІТУ

Японська тенісистка Наомі Осака (№14 WTA) успішно подолала четвертий раунд Вімблдона-2026. В 1/8 фіналу японка в двох сетах довела свою перевагу в очному протистоянні з першою ракеткою світу Аріной Сабаленка - 6:2, 7:6 (7:2).

Гра тривала 1 годину і 29 хвилин.

Це був п'ятий офіційний поєдинок дівчат та друга перемога Наомі. Нагадаємо, у поточному сезоні японці вдалось перервати серію з трьох поразок поспіль на Індіан-Веллс, Мадриді та Відкритому чемпіонаті Франції.

Осака вперше в кар'єрі дісталася чвертьфіналу трав’яного мейджора. Її суперницею на цій стадії змагання буде Кароліна Мухова (№9 WTA) з Чехії.

 

 

СОБОЛЄВА ЗАВОЙОВУЄ ТРОФЕЙ НА 50-ТИСЯЧНИКУ В ФАЇНГЕНІ

Перемогою української тенісистки Анастасії Соболєвої (№249 WTA) завершився грунтовий турнір WTT W50 у німецькому містечку Фаїнген. У фіналі 22-річна українка в трьох сетах зламала опір француженки Аліс Тюбелло (№229 WTA) - 3:6, 7:6 (7:5), 6:2.

Дівчата провели на корті 2 години і 45 хвилин. Це було їх перше очне протистояння.

За підсумками змагання вінстрік Анастасії складає 10 матчів. Минулого тижня українка завоювала трофей у Гданську. Загалом в активі Соболєвої десять чемпіонських титулів на рівні WTT (ITF).

Наразі Анастасія піднялась 233-тє місце у live-рейтингу WTA.

 

 

УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

Вімблдон. Трава. Жінки. Пари. 1/16 фіналу. Стародубцева Ю. / Стернс П. - Мухаммад Е. / Штоллар Ф. - 1:6, 4:6.

WTA 125. Контрексевіль. Грунт. Кваліфікація. Півфінал. Мордергер Т. (№1185 WTA) - Котляр Є. (№451 WTA) - 6:3, 3:6, 0:6.

ITF. Скоп'є. Грунт. Фінал. Івановскі К. (№1148 ATP) - Орлов В. (№493 ATP) - 6:1, 0:6, 6:2.

Нет комментариев

Зарегистрируйтесь, чтобы оставить комментарий!