ПЕРША ПЕРЕМОГА ЮЛІЇ СТАРОДУБЦЕВОЇ У НОВОМУ СЕЗОНІ

В останній день 2023 року в австралійському місті Брісбен розпочнеться хардовий турнір WTA 500 Brisbane International presented by Evie. Призовий фонд змагання складає $1,736,763. Серед учасниць українські тенісистки Даяна Ястремська (№102 WTA) та Юлія Стародубцева (№156 WTA). Дівчата розпочали виступи з кваліфікації.

Першою на корт вийшла Юлія. Її суперницею у півфіналі відбору стала представниця Зеленого континенту Меддісон Інгліс (№285 WTA). Господарка кортів отримала вайлд-кард від організаторів.

Напружене протистояння тенісисток тривало 2 години і 49 хвилин та завершилось перемогою українки - 6:3, 2:6, 6:4.

Це була перша очна зустріч дівчат.

У вирішальному поєдинку за місце в основі Стародубцева зіграє проти переможниці матчу Даяна Ястремська - Се Шувей.

UNITED CUP 2024 - ЗАПАЛЬНЕ ІСПАНО-БРАЗИЛІЙСЬКЕ ПРОТИСТОЯННЯ У ПЕРТІ

У п'ятницю, 29 грудня, в Австралії розпочався командний United Cup. У стартовому матчі на RAC Arena у Перті жереб звів збірні Іспанії та Бразилії. Першими на корт вийшли Алехандро Давідовіч Фокіна (№26 ATP) і Тьягу Сейбот Вайлд (№79 ATP).

Гра тривала 1 годину і 27 хвилин та завершилась переконливою перемогою іспанського тенісиста - 6:4, 6:0.

Відтак піренейці повели в рахунку 1-0.

Вирівняти становище взялась бразилійка Беатріс Хаддад Майя (на фото; №11 WTA). Її суперницею була Сара Соррібес-Тормо (№48 WTA).

У першому сеті точилась рівна боротьба. Лише на тай-брейку південноамериканській тенісистці вдалось дотиснути іспанку. У другій партії Соррібес-Тормо вела в рахунку 2:0, однак програла шість геймів поспіль. Отож підсумковий рахунок 7:6(1), 6:2 на користь Хаддад Майї.

Доля матчу вирішилась у зустрічі дуетів. Іспанський тандем Алехандро Давідовіч Фокіна і Сара Соррібес-Тормо приніс своїй збірній вирішальне очко здолавши Беатріс Хаддад Майю та Марсело Мело - 6:4, 7:5.