НАДІЯ КІЧЕНОК ТА ТІМЕА БАБОШ ЗДОБУВАЮТЬ СЕНСАЦІЙНУ ПЕРЕМОГУ НА КОРТАХ ВІМБЛДОНА

Українська тенісистка Надія Кіченок успішно подолала друге коло Вімблдонського турніру. Виступаючи в дуеті з угоркою Тімеа Бабош українка у трьох сетах здолала третіх сіяних Ніколь Мелічар (США) і Еллен Перес (Австралія) - 4:6, 6:2, 6:2.

Матч тривав 1 годину і 43 хвилини. Організатори змагань тричі через дощ були вимушені призупиняти поєдинок.

У ⅛ фіналу дівчата зіграють проти Ейжи Мухаммад (США) і Альділи Сутджіаді (Індонезія).

Зазначимо, для Надії це перший досвід виступів з угорською тенісисткою. Останнім часом її партнеркою була японка Мію Като.

Нагадаємо, минулого року Надія виступила на Вімблдоні менш вдало. В тандемі з  Аліцією Росольскою тенісистка не змогла подолати стартовий раунд.

ВОЛЬОВА ПЕРЕМОГА КІЧЕНОК І ОСТАПЕНКО У ТРЕТЬОМУ РАУНДІ ВІМБЛДОНУ-2024

Українська тенісистка Людмила Кіченок, як і її сестра Надія, здобула чергову перемогу на кортах Вімблдону. Зі своєю партнеркою по дуету Єлєною Остапенко з Латвії наша співвітчизниця у ⅛ фіналу виборола трудову перемогу у матчі проти словако-британського тандему у складі Терези Міхалкової і Олівії Ніколлз - 3:6, 6:2, 6:3.

Гра тривала 2 години і 7 хвилин.

Далі за сіткою на дівчат чекає зустріч із переможницями матчу Катержина Сінякова / Тейлор Таунсенд – Лейла Фернандес / Ена Сібахара. Їх поєдинок перервано за рахунку 6:2, *3:2 на користь чесько-американської пари.

Нагадаємо, вінстрік україно-латиського тандему складає шість матчів.

УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

Вімблдон. Трава. Пари. 1/16 фіналу. Костюк М. / Русе Г. - Сізікова Я. / Ван Я. - 6:4, 6:4.

ATP Challenger. Яси. Грунт. Кваліфікація. Півфінали. Бара Ф. Г. (№1984 ATP) - Орлов В. (№594 WTA) - 1:6, 1:6.

ATP Challenger. Зальцбург. Грунт. Кваліфікація. Півфінали. Урсу В. (№339 ATP) - Гаджеррі С. (№2025 ATP) - 5:7, 7:6(4), 6:4.