Молоді надії українського тенісу

Владислав Орлов на шляху до першого титулу

На кортах Шарм-ель-Шейха триває фьючерс з призовим фондом $15000. Чвертьфінальний раунд став нездоланною перешкодою для Владислава Манафова. Українець поступився італійцю Еріку Крепальді 6-7(6), 1-6.

Більш поталанило іншому нашому співвітчизнику Владиславу Орлову (№401 ATP). Його суперник чех Давід Поляк програючи в матчі 5-7, 4-4 відмовився продовжити боротьбу через травму.

Півфінальні пари : Бобров Б — Хрисокос П. та Крепальді Е. - Орлов В.

Вчора, на кортах київського клубу Tennis Park завершився перший міжнародний дитячий турнір серії Tennis Europe Junior Tour. Попри важку епідеміологічну ситуацію у світі в турнірі прийняло участь 87 спортсменів. Конкуренцію українцям склали представники Польщі, Білорусі, Росії та Молдови.

Переможцем турніру серед чоловіків у віковій категорії до 14 років став дніпрянин Роман Венгер. У фіналі він переміг Матвія Грибкова 7-5, 6-3.

У дівчат до фіналу потрапили Єлизавета Котляр та Зара Даркен. Перемогу святкувала Котляр 6-0, 6-1.

Результати парних фіналів. Жінки. До 14 років. Чернякова А. /Котляр Є. - Чайникова Є. /Даркен З. 7-5, 6-2

Чоловіки. До 14 років. Назаров Г./Венгер Р. - Колесниченко О./Потенко М. 0-6, 6-3, 10-8

Finis coronat opus

50-ий ювілейний Підсумковий турнір ATP розпочнеться цієї неділі на корті спортивно-розважального комплексу О2 Арена, що вміщує 20 тисяч глядачів.

Призовий фонд змагань складає 5,7 млн. доларів. Тільки за саму участь у турнірі тенісисти отримають по $153 тисячі. Двоє запасних — Маттео Берреттіні та Денис Шаповалов — незалежно від того чи вийдуть вони на корт, зароблять по $62 тисячі.

На відміну від більшості тенісних турнірів Підсумковий турнір ATP  немає постійного місця дислокації. За свою тривалу історію змагання проводились у Токіо, Парижі, Сіднеї, Шанхаї, Гановері, Нью-Йорку (13 разів).

Починаючи з 2009 року турнір отримав прописку у Лондоні. Але вже наступного сезону право приймати найкращих тенісистів планети перейде  на п'ять років до Туріна.

Серед вісімки гравців — учасників на рахунку Новака Джоковича п'ять виграних фіналів. Така ж кількість перемог у Івана Лендла та Піта Сампраса. Більше тільки у Роджера Федерера (6 перемог). Рафаель Надаль жодного разу не перемагав на Підсумковому турнірі ATP. Хоча двічі був у фіналі — у 2010 році поступився Роджеру Федереру 3-6, 6-3, 1-6, а в 2013 — Новаку Джоковичу 3-6, 4-6.

У неділю за звання переможця розпочнуть змагання найкращі парні гравці. Волею жереба 8 найсильніших пар було розподілено на дві групи.

Результати жеребкування. Пари.

Група Боба Браяна

Павіч М./Соарес Б., Гранольєрс М./Себальос О., Пірс Дж./Вінус М., Мельцер Ю./Роже-Васслен Е.

Група Майка Браяна

Кравіц К./Міс А., Рем Р./Солсбері Дж.,Кубот Л./Мело М., Коолхоф В./Мектіч Н.

Запасні — Маррей Дж./Скупскі Н., П'юрселл М./Севілл Л.

Результати тенісних турнірів.

Чоловіки. ATP 250. Софія. 1/2 фіналу. Маннаріно А. - Зіннер Я. 3-6, 5-7. Поспішил В. - Гаске Р. 6-7(6), 6-2, 6-0

Жінки. Лінц. 1/4 фіналу. Крейчикова Б. - Соснович О. 6-3, 6-1. Подорска Н. - Александрова Є. 2-6, 1-6. Кудерметова В. - Мертенс Е. 4-6, 1-6. Сабаленко А. - Доден О. 6-3, 3-3.