МАРТА КОСТЮК ЧВЕРТЬФІНАЛІСТКА ВІМБЛДОНУ. УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

МАРТА КОСТЮК ЧВЕРТЬФІНАЛІСТКА ВІМБЛДОНУ

У восьмий ігровий день Вімблдонського турніру очікування вітчизняних вболівальників були пов'язані з виступами Марти Костюк. Українка змагалась у змішаному та парному розрядах.

У дуеті з румункою Габріелою Русе Марта розпочинала понеділок матчем 1/16 фіналу проти чеського тандему у складі Міріам Колодзєвої та Маркети Вондроушової.

На жаль у трисетовому протистоянні, яке тривало 1 годину і 33 хвилини гору взяли суперниці - 6:1, 1:6, 4:6.

Більш вдало Костюк йде по сітці у міксті. Разом з аргентинцем Марсело Аревало у ⅛ фіналу Марта завдала поразки британо-американській парі Джеймі Маррей / Тейлор Таунсенд - 6:4, 3:6, 6:3.

Свій чвертьфінальний матч Аревало та Костюк зіграють сьогодні. Їх суперниками будуть Матве Мідделкооп (Нідерланди) та Альділа Сутджіаді (Індонезія).

СТАРТОВА ПЕРЕМОГА САЧКА НАД СІЯНИМ СУПЕРНИКОМ НА ТУРНІРІ В РУМУНІЇ

На цьому тижні в Ясах проходить грунтовий турнір серії Challenger Concord Iasi Open. Призовий фонд змагання складає €118,000. Серед учасників єдиний українець Віталій Сачко (№190 ATP).

Вчора тенісист провів свою стартову зустріч проти третього сіяного чеха Томаша Махача (№108 ATP). Доля матчу вирішувалась у третьому сеті. За рахунку 6:7(5), 6:4, 3:0 на користь Віталія суперник українця припинив боротьбу.

Далі за сіткою Сачко поміряється силами з переможцем зустрічі Цезар Крету (№405 ATP) - Хуан Батіста Отегі (№442 ATP).

УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

Вімблдон. Пари. Юнаки. 1/16 фіналу. Кавальйо Ф. / Паріска І. - Якубенко В. / Ск’ябазі Л. - 6:4, 6:4.

ATP Challenger. Зальцбург. Грунт. Кваліфікація. Фінал. Сантіллан А. (№402 ATP) - Орлов В. (№407 ATP) - 6:3, 6:1.

ATP Challenger. Чикаго. Хард. Кваліфікація. Фінал. Кінгслі К. (№537 ATP) - Марченко І. (№338 ATP) - 6:7(6), 1:6.