Марченко, Завацька, Костюк та інші українці.

Інформація з турнірів. Марченко, Завацька, Костюк та інші українці.

Ілля Марченко (№ 220 ATP) не зміг подолати другий раунд челленджера з призовим фондом 44 тис євро, що цього тижня проходить в Гамбурзі. Український тенісист поступився минулорічному переможцю нідерландцю Ботіку Ван де Зандшульпу 4-6, 5-7. Ще раніше українець завершив виступи в парному розряді. Дует Марченко / Сафіуллін поступився парі Нараянасвамі / Маргаролі 1-6, 6-7(4).

Завершила свої виступи на турнірі серії ITF в Стамбулі Катаріна Завацька. У матчі 1/4 фіналу, сіяна під другим номером, українка поступилась в двох сетах екс-другій ракетці світу росіянці Вірі Звонарьовій (№ 183 WTA) 4-6, 1-6. Днем раніше з турніру вибула ще одна українка 18-річна Дарія Снігур (№223 WTA). В другому раунді вона поступилась румунці Єлені Габріелі Русе 6-7(2), 3-6.

Вперше вийшла на корт після фіналу в Мейконі Марта Костюк. В першому колі турніру з призовим фондом $ 80 тисяч в американському Тайлері нашій співвітчизниці знадобилось 47 хвилин, щоб переграти мексиканку Фернанду Контрерас Гомес 6-0, 6-0. Її суперницею в 1/8 фіналу стане тенісистка з Парагваю Вероніка Кепеде, яка виграла стартову зустріч у американки Кеті Волинець 7-6(6), 6-3.

В Софії триває турнір другої категорії Dema Cup (вікова категорія до 16 років). Анастасія Фірман вийшла до півфіналу змагань перемігши Ангелу Ганєву 7-5, 6-0. Ще одна представниця України Єва Галієвська в другому раунді змагань поступилась болгарці Іоані Радуловій 2-6, 3-6.

13-річна українка Марія Дробишева пробилась до півфіналу юніорського турніру третьої категорії (вікова категорія до 14 років) в Адані. Наша тенісистка здолала росіянку Анну Перельман 6-3, 6-1. Наступною суперницею Марії стане сіяна першою румунка Діана Марія Іліє.