МАРЧЕНКО ПІВФІНАЛІСТ ЧЕЛЕНДЖЕРА В ЕКВАДОРІ. УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

ІЛЛЯ МАРЧЕНКО ПІВФІНАЛІСТ ЧЕЛЕНДЖЕРА В ЕКВАДОРІ

Ілля Марченко (№328 ATP) продовжив свою переможну серію на кортах Салінаса. У четвер український тенісист здолав у чвертьфіналі челенджера другого сіяного японця Ріо Ногучі (№231 ATP) - 6:3, 3:6, 7:6 (2).

Наприкінці вирішальної партії Ілля змусив добряче похвилюватись вітчизняних вболівальників, коли за рахунку 6:5 не реалізував потрійний матчбол на подачі суперника.

У ½ фіналу Марченко гратиме проти проти третього сіяного Джованні Мпеші-Перрікара з Франції (№222 ATP). Останній вчора у заключному матчі ігрового дня переграв казаха Бейбіта Жукаєва (№270 ATP) - 7:6(9), 6:7(6), 6:4.

ВПЕВНЕНА ПЕРЕМОГА ВІТАЛІЯ САЧКА НА ЧЕЛЕНДЖЕРІ В ІТАЛІЇ

У четвер в італійській Вероні були зіграні поєдинки другого раунду на турнірі серії Challenger. Свій другий матч провів українець Віталій Сачко (№188 ATP). Його суперником був ліванець Бенджамін Хассан (№250 ATP).

Український тенісист здобув переконливу перемогу над своїм опонентом - 6:2, 6:2. Це було друге очне протистояння спортсменів. Рахунок 2-0 на користь Віталія.

У чвертьфіналі на Сачка очікує аргентинець Франсіско Комесана (№238 ATP).

РЕЙТИНГ-ФАВОРИТ ПАКУЄ ВАЛІЗИ НА ТУРНІРІ У ГАМБУРЗІ

На кортах Гамбурга триває грунтовий турнір ATP 500. У четвертий ігровий день не обійшлось без сенсації. Її автором став господар кортів Даніель Альтмаєр. 61-й номер світового рейтингу залишив за бортом змагань представника країни 404 Андрєя Рубльова (№7 ATP) - 6:2, 6:2.

Поєдинок тривав 1 годину і 15 хвилин.

Сьогодні німецький тенісист проведе чвертьфінальний поєдинок проти китайця Чжан Чжічженя (№79 ATP).

УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

ATP Challenger. Цуг. Пари. ¼ фіналу. Лютаревіч І. / Манафов В. - Орлов В. / Рейш Да Сілва Ж. - 4:6, 6:3, 4:10.

ITF. Даллас. Хард (indoor). ⅛ фіналу. Джонс М. / Леб Дж. - Берберовіч Н. / Позніхіренко Г. - 3:6, 6:3, 10:7.

ITF. Денія. Грунт. ⅛ фіналу. Ровері С. Г. (№1154 ATP) - Ваншельбойм Е. (№423 ATP) - 0:6, 0:6. Пари. ¼ фіналу. Максимчук І. / Ваншельбойм Е. - Альварес С. М. Л. / Мілетіч Я. - 2:6, 5:7.