Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

КОСТЮК ЗАВДЯКИ РОЗГРОМНІЙ ПЕРЕМОЗІ ДОЛАЄ ПЕРШИЙ РАУНД ВІМБЛДОНСЬКОГО ТУРНІРУ.СЕНСАЦІЙНА ПОРАЗКА ПЕРШОЇ РАКЕТКИ УКРАЇНИ В СТАРТОВОМУ РАУНДІ ВІМБЛДОНУ-2026

СЕНСАЦІЙНА ПОРАЗКА ПЕРШОЇ РАКЕТКИ УКРАЇНИ В СТАРТОВОМУ РАУНДІ ВІМБЛДОНУ-2026

Українська тенісистка Еліна Світоліна (№8 WTA) несподівано для багатьох вітчизняних вболівальників завершила виступи на Вімблдонському турніру після другого ігрового дня. В 1/64 фіналу наша прима поступилася ще одній українці Дар'ї Снігур (№77 WTA) - 5:7, 2:6.

 

 

Поєдинок тривав 1 годину і 8 хвилин.

У першій партії Еліна була попереду 4:0, але примудрилась не реалізувати відчутну перевагу в рахунку.

Це була перша очна зустріч українок.

Дар'я вдруге в кар'єрі грає в основі трав'яного мейджору. У 2024 році Снігур зуміла подолати кваліфікацію, але в 1/32 фіналу поступилася Єлєні Остапенко - 3:6, 0:6.

У другому колі суперницею Снігур буде француженка Леолія Жанжан (№132 WTA).

 

 

КОСТЮК ЗАВДЯКИ РОЗГРОМНІЙ ПЕРЕМОЗІ ДОЛАЄ ПЕРШИЙ РАУНД ВІМБЛДОНСЬКОГО ТУРНІРУ

Українська тенісистка Марта Костюк (№13 WTA) впевнено стартувала на Вімблдонському турнірі 2026. В 1/64 фіналу українка впродовж 55 хвилин завдала нищівної поразки аргентинці Наді Подороскій (№574 WTA) - 6:1, 6:2.

Це було перше очне протистояння дівчат.

В 1/32 фіналу суперницею Марти буде «нейтралка» Анна Блінкова (№114 WTA).

Нагадаємо, минулого року Костюк доволі сенсаційно зазнала поразки вже в першому раунді від словенки Вероніки Ер'явец. А найкращим результатом українки став третій раунд трав’яного мейджора у 2023 та 2024 роках.

 

 

КАЛІНІНА У НАПРУЖЕНОМУ ТРИСЕТОВОМУ ПРОТИСТОЯННІ ПРОГРАЄ СТАРТОВИЙ ПОЄДИНОК НА ВІМБЛДОНІ-2026

Українська тенісистка Ангеліна Калініна (№66 WTA) не зуміла подолати стартовий раунд Вімблдонського турніру. В 1/64 фіналу 29-річна українка в трьох сетах зазнала поразки в матчі з представницею Узбекистану Каміллою Рахімовою (№70 WTA) - 6:4, 4:6, 5:7.

Гра тривала 2 години і 46 хвилин.

Рахунок очних зустрічей дівчат - 2:1 на користь Ангеліни. Два місяці тому жереб звів тенісисток у першому раунді мадридського «тисячника». Тоді перемогу святкувала українка.

В 1/32 фіналу Рахімова зіграє з грекинею Марією Саккарі (№43 WTA).

 

 

СТАРОДУБЦЕВА ЗАВЕРШУЄ ВИСТУПИ НА КОРТАХ ВІМБЛДОНУ

Українська тенісистка Юлія Стародубцева (№55 WTA) завершила виступи на Вімблдоні 2026. У першому раунді українка за підсумками трисетового протистояння програла «нейтралці» Анне Блінковой (№114 WTA) – 7:6 (7:3), 4:6, 1:6.

Дівчата провели на корті 2 години і 26 хвилин. Це було їх третє очне протистояння і друга перемога Блінковой. Нагадаємо, у поточному сезоні, два місяці тому, Юлія у першому колі Відкритого чемпіонату Франції завдала суперниці нищівної поразки - 6:3, 6:1.

Нагадаємо, минулого року Юлія виступила на Вімблдоні більш вдало. Подолавши перше коло Стародубцева у другому раунді трав’яного мейджора поступилась Людміле Самсоновой.

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

ITF. Умаг. Грунт. 1/16 фіналу. Чері Ліньєре Е. (№1152 ATP) - Секачов Г. (№1306 ATP) - 6:1, 6:2.

ITF. Екс-ле-Бен. Грунт. 1/16 фіналу. Каббаж Я. (№275 WTA) - Єсипчук Д. (№548 WTA) - 6:1, 6:1.

ITF. Кайсері. Хард. 1/16 фіналу. Лазаренко К. (№912 WTA) - Іпунессо Л. (№1100 WTA) - 3:6, 6:7 (4:7).

ITF. Елваш. Хард. 1/16 фіналу. Подрез В. (№145 WTA) - Савіних В. (№884 WTA) - 6:2, 6:4.

 

Коментарі відсутні

Зареєструйтесь, для того щоб залишити коментар!